Půjčka od mBanky Brno

Pokud jste již slyšeli o nabídce od mBanky, pak víte, že to je především internetová banka. Má ale i své pobočky. Jedná se o finanční centra a mKiosky od mBanky. Pro Brno je určeno jedno finanční centrum a dva mKiosky. V nich si mimo jiné můžete požádat o vyřízení půjčky od mBanky.

Náš tip: Půjčky bez podvodu? Ověřené půjčky na směnku nebo také Nebankovní půjčky bez příjmu.

Půjčka od mBanky (takzvaná mPůjčka) je podobně jako u ostatních bankovních institucí poskytována a na cokoliv a samozřejmostí je i možnost předčasné splacení půjčky. Mezi hlavní výhody jaké má půjčka od mBanky patří mimo jiné i to, že automaticky získáte bankovní účet u této banky. To sice nabízejí i ostatní finanční ústavy, ale jedině u mBanky máte tento běžný účet zdarma a bez poplatků. Takže na rozdíl od některých jiných nabídek na bankovní půjčky, zde nemáte žádné skryté náklady za vedení dalšího úču v bance

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky na směnku brno a okolí

Aby vám byla schválena půjčka od mBanky, tak musíte splnit několik podmínek. Patří sem třeba i to, že musíte mít minimální čistý měsíční příjem 12000 korun. V případě vyšších částek je také požadován souhlas manžela nebo manželky s poskytnutím takové půjčky. Další doklady jsou běžné – patří sem doložení totožnosti, doklady k ověření korespondenční adresy (doklad o zaplacení faktury za elektřinu, telefon, plyn nebo jiné podobné poplatky spojené s bydlením), a také bývá požadováno doložení příjmu.

Více informací o nabídce od mBanky získáte na jejím webu http://www.mbank.cz/, půjčka od mBanky může být vyřízena i po internetu, stejně jako zřízení účtu bez poplatků.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od GE Money banky Brno

Nabídka půjčky od mBanky pro vás není zajímavá? Hledáte snad něco jiného? Hledáte půjčky, kde dostanete peníze bez ověření příjmu nebo bez nahlížení do registru? Pak máme nabídky i pro vás. Na tomto webu najdete i vybrané nebankovní půjčky, které mohou být poskytnuty i lidem bez doložení příjmu nebo bez ověřování v registru. Podívejte se i na další naše nabídky.