Půjčka od mBanky Brno

Pokud jste již slyšeli o nabídce od mBanky, pak víte, že to je především internetová banka. Má ale i své pobočky. Jedná se o finanční centra a mKiosky od mBanky. Pro Brno je určeno jedno finanční centrum a dva mKiosky. V nich si mimo jiné můžete požádat o vyřízení půjčky od mBanky.

Náš tip: Půjčky bez podvodu? Ověřené půjčky na směnku nebo také Nebankovní půjčky bez příjmu.

Půjčka od mBanky (takzvaná mPůjčka) je podobně jako u ostatních bankovních institucí poskytována a na cokoliv a samozřejmostí je i možnost předčasné splacení půjčky. Mezi hlavní výhody jaké má půjčka od mBanky patří mimo jiné i to, že automaticky získáte bankovní účet u této banky. To sice nabízejí i ostatní finanční ústavy, ale jedině u mBanky máte tento běžný účet zdarma a bez poplatků. Takže na rozdíl od některých jiných nabídek na bankovní půjčky, zde nemáte žádné skryté náklady za vedení dalšího úču v bance

Přečtěte si zajímavý článek:  Nebankovní konsolidace a půjčky Brno

Aby vám byla schválena půjčka od mBanky, tak musíte splnit několik podmínek. Patří sem třeba i to, že musíte mít minimální čistý měsíční příjem 12000 korun. V případě vyšších částek je také požadován souhlas manžela nebo manželky s poskytnutím takové půjčky. Další doklady jsou běžné – patří sem doložení totožnosti, doklady k ověření korespondenční adresy (doklad o zaplacení faktury za elektřinu, telefon, plyn nebo jiné podobné poplatky spojené s bydlením), a také bývá požadováno doložení příjmu.

Více informací o nabídce od mBanky získáte na jejím webu http://www.mbank.cz/, půjčka od mBanky může být vyřízena i po internetu, stejně jako zřízení účtu bez poplatků.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky na směnku brno a okolí

Nabídka půjčky od mBanky pro vás není zajímavá? Hledáte snad něco jiného? Hledáte půjčky, kde dostanete peníze bez ověření příjmu nebo bez nahlížení do registru? Pak máme nabídky i pro vás. Na tomto webu najdete i vybrané nebankovní půjčky, které mohou být poskytnuty i lidem bez doložení příjmu nebo bez ověřování v registru. Podívejte se i na další naše nabídky.