Společnost Solidní Finance nabízí krátkodobé půjčky Brno

Společnost Solidní Finance nabízí nebankovní půjčky v Brně. Specializují se především na krátkodobé půjčky, rychlé půjčky a úvěry proti zástavě nemovitosti. V případě, že máte finanční problémy či si chcete splnit sen můžete se obrátit na Solidní Finance, které nabízejí kromě osobního přístupu a rychlého vyřízení i finančního rádce.

Solidní půjčky Brno – rychlá finanční výpomoc

Půjčka od společnosti Solidní Finance funguje jako klasická nebankovní půjčka. Její přednosti jsou především v rychlosti vyřízení a to bez zbytečného papírování. Podání žádosti, potvrzení půjčky a odeslání peněz na váš účet proběhne během 48 hodin. Jaké další výhody má krátkodobá půjčka:

  • půjčit si můžete již od 5 tisíc korun (maximálně 40 tis. Kč)
  • termín splácení je 8,11 nebo 14 měsíců
  • transparentní jednání, přehledná smlouva, nulové poplatky
  • rychlé vyřízení půjčky
  • použití finančních prostředků bez nutnosti dokládat účel
  • možnost osobního setkání v těchto oblastech – jižní Morava, severní Morava, střední Čechy, východní Čechy

K vyřízení půjčky vám postačí pouze občanský průkaz a další doklad totožnosti (cestovní pas či řidičský průkaz), doklad o výši příjmu a pracovní smlouva. Poté jen stačí vyplnit kontaktní formulář nebo zavolat na infolinku a obchodní zástupci se s vámi během pár chvil spojí.

Společnost Solidní Finance je ideální volbou, pokud hledáte krátkodobé půjčky Brno a potřebujete mít během pár hodin peníze na účet.

Výhody a nevýhody krátkodobé půjčky Brno

Výhodou krátkodobé půjčky, které nabízí společnost Solidní Finance je především její rychlost. Od vyřízení až po peníze na účet uběhne pouze 48 hodin. Další výhodou jsou nulové poplatky, finanční rádce, osobní přístup a nesledování použití finančních prostředků. A však oproti jiným nebankovním společnostem je tu však pár drobností, které přinášejí pro někoho drobné nevýhody.

Přečtěte si zajímavý článek:  Když se zpozdí mateřská...

Hlavní nevýhody jsou dvě. Osoba žádající o půjčku musí dokládat výši příjmu a pracovní smlouvu. Jiné nebankovní společnosti tuto skutečnost nevyžadují a půjčí i bez nutnosti dokládat příjem. Další nevýhodou může být rozmezí půjčených peněz, které se pohybuje od 5 tisíc do 40 tisíc korun. Termín splatnosti, který je stanoven na 8,11 nebo 14 měsíců také nemusí vyhovovat každému.

Přečtěte si zajímavý článek:  Peníze na směnku v Brně

Pro koho je řešení krátkodobé půjčky?

Krátkodobé půjčky u nebankovních společností se vyplatí v případě, že čelíte nečekaným finančním problémům nebo si potřebujete půjčit před výplatou. Ať už hledáte půjčky Brno nebo si potřebujete půjčit kdekoliv jinde, většinou jste tlačeni časem. Rychlé vyřízení je tedy jedním z plusů nebankovních společností.

Solidní Finance nabízejí vyřízení do 48 hodin a patří tak k jedním z nejrychlejších poskytovatelů půjček na trhu.

Solid Finance
PublicDomainPictures / Pixabay