Pujcky pro nezaměstnané

Zajímalo by mě, kde se dají získat peníze nebo půjčky pro nezaměstnané. Momentálně jsem bohužel bez práce a jsem odkázaný jen na podporu na pracáku. Zkoušel jsem se informovat, kdo nabízí půjčky pro nezaměstnané, ale vypadá to, že podobnou půčku snad nemá vůbec nikdo? Jediné na co jsem zatím narazil, jsou nabídky různých podivných firem nebo lichvářů, ale ti většinou chtějí, aby jim člověk zastavil barák nebo byt a to mi přijde trochu postavení na hlavu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka pro nezaměstnané

Navíc ani žádný barák nebo byt nemám, bydlím v podnájmu, a musím živit dvě děti. Podporu nemám moc vysokou, ale sociálka mi nic dalšího dát nechce, že s tím musím vystačit a že na nic dalšího nemám nárok. Tak jsem si říkal, že bych si někde půjčil peníze, alespoň 20.000 korun abych nějak vyšel, než si najdu novou práci, ale vypadá to, že půjčky pro nezaměstnané asi opravdu nikdo nenabízí, nebo mě se alespoň nic podobného nepodařilo najít. Můžete mi poradit nebo mi dát tip kam se obrátit, když jsem bez práce a potřebuji půjčit peníze?

Přečtěte si zajímavý článek:  Když se zpozdí mateřská...

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.