Půjčka Smart

Rychlá nebankovní Smart půjčka je pro každého. Žádost se podává online bez doložení příjmu. Žádosti se vyplňují ve dvou verzích. Jedna je do 50 000 Kč a druhá od 50 000 Kč. Všechny online žádosti jsou nezávazné, bez poplatků a bez nahlížení do registrů.

Kdy můžete žádat

Klient musí mít minimálně 18 let. V písemné žádosti uvede svůj souhlas se zpracováním svých soukromých údajů jako je rodné číslo, adresa pobytu a další. Pošle písemný souhlas s tím, že si pověřený pracovník vytvoří kopii jeho občanského průkazu a druhého dokladu. Například cestovního pasu nebo řidičského průkazu.

Pro koho je Smart půjčka vhodná

Rychlá půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého, kdo se náhle dostal do finančně nepříznivé situace a nutně potřebuje získat finanční prostředky. Nebankovní půjčky v Brně patří k těm nejlépe zorganizovaným na tuzemském trhu a Smart je toho důkazem.

Výhody půjčky Smart

Hlavní výhodou Smart půjčky je její snadná dostupnost. Stačí vyplnit online žádost z pohodlí vašeho domova. Kontaktní pracovník vám zavolá na vámi uvedené telefonní číslo a dohodnete si  další postup. Nezkoumá se registr dlužníků, nepotřebujete doklad o výši příjmu, stačí vám mít pouze dva platné doklady. Nebankovní půjčku Smart v Brně nabízí soukromí investoři, kteří se drží dvou základních pravidel: 1. rychlost, 2. dostupnost. Na tento typ finanční pomoci dosáhne opravdu každý a z tohoto důvodu patří mezi nejoblíbenější na našem trhu. Poněkud vyšší úroková sazba než je tomu u bankovních produktů je důsledkem vyššího rizika pro poskytovatele, který nenastavil tak přísná kritéria jako je tomu v bankovním sektoru